Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2021 16:43
Sony gry ekskluzywne
4656V

Gry na PS4 i PS5 w promocji od 39 zł. Hity Sony w pudełkach

Na poprzedniej generacji Sony zapewniło szereg mocnych gier dla klientów PlayStation 4 i w najnowszej promocji możemy zgarnąć między innymi God of War, The Last of Us 2 czy też Days Gone. To dobry moment, by nadrobić kilka pozycji i przygotować się na nadciągające premiery.

Sony ma za sobą bardzo mocną generację, podczas której niemal systematycznie gracze mogli liczyć na mocne pozycje z segmentu AAA. Od czasu do czasu firma oferowała jeszcze mniejsze produkcje i trzeba przyznać, że japoński gigant zaproponował graczom sporo świetnych historii.

Gry PlayStation Studios lub przygotowane na zlecenie Sony pojawiły się w nowej promocji RTV Euro AGD – jest to dobra opcja dla graczy, którzy muszą nadrobić kilka klasyków, ponieważ starsze gry na PS4 i PS5 (wsteczna kompatybilność) kupicie już za zaledwie 39 zł.

Nowsze produkcje są również mocno przecenione – The Last of Us 2 jest już dostępne za zaledwie 79 zł, a Days Gone kupicie za 69 zł. Brakuje tutaj jedynie Ghost of Tsushimy oraz Death Stranding, ale jak wiadomo pierwsza niedawno otrzymała reżyserskie wydanie, a druga powróci na rynek we wrześniu.

Posiadacie wszystkie hity PlayStation Studios na półce?

Warto dodać, że PlayStation postanowiło odświeżyć model PS5, który według pierwszych opinii ma zaoferować słabsze chłodzenie. Wkrótce poznamy ofertę PS Plus – w zeszłym tygodniu wyciekła lista gier.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-playstation-w-rtv-euro-agd-god-of-war-horizon-zero-dawn-edycja-kompletna-oraz-uncharted-kolekcja-nathana-drakea-po-39-zl/

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 promocja PS4 ps5 Sony