Iza Łęcka Iza Łęcka 30.08.2021 09:43
Spider-Man: Bez drogi do domu i Spider-Man animacja
1224V

Spider-Man: Bez drogi do domu jako animacja z lat 90. Fani odtworzyli trailer, który wygląda bardzo dobrze

Kultowy serial animowany „Spider-Man” został wykorzystany do odtworzenia scen z ostatniego zwiastuna „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Nie wszystkie ujęcia pasują idealnie, jednak udźwiękowienie sprawia, że całość prezentuje się całkiem klimatycznie. Zobaczcie nietypową wersję trailera.

W latach 90. młodzi widzowie śledzili przygody Petera Parkera w serialu „Spider-Man” na kanale Fox Kids, który pobudził zainteresowanie tym superbohaterem. Produkcja cieszyła się sporą popularnością i mogła przyczynić się do wychowania milionów przyszłych fanów Marvela i Marvel Cinematic Universe.

To właśnie sceny z przytoczonego „Spider-Mana” zostały wykorzystane do odtworzenia zwiastuna „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Autorzy zestawili wiele scen, tworząc całkiem spójną całość, której znakomitym uzupełnieniem jest dźwięk z oryginalnego materiału – projekt zyskał aprobatę wielu sympatyków Człowieka-Pająka.

Nie wszystkie momenty z trailera udało się idealnie dobrać, jednak znajdziecie tutaj wiele łudząco podobnych scen, które wyglądają znakomicie i stanowią nostalgiczny powrót do znanej produkcji.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” cieszy się pierwszymi rekordami, co jasno daje do zrozumienia, że premiera filmu będzie wielkim wydarzeniem. Mając jednak na uwadze ostatnie plotki dotyczące kolejnych opóźnień blockbusterów, możemy się obawiać, że Disney zdecyduje się zmodyfikować harmonogram premier i na powrót Petera Parkera zaczekamy do przyszłego roku. Na razie jednak wyczekujmy grudniowego debiutu.

Korzystając z okazji, sprawdźcie najlepsze seriale z lat 90. oferowane przez Fox Kids.

Źródło: YouTube.com

Tagi: animacja Fox Kids Spider-Man Spider-Man: Bez drogi do domu