Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2021 06:36
Spider-Man: Bez drogi do domu i Doktor Strange
3147V

Spider-Man: Bez drogi do domu na pierwszym zwiastunie! Marvel potwierdza plotki

Po wielu dniach oczekiwania Marvel zaprezentował zwiastun „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Materiał potwierdza część plotek i intrygująco zapowiada wydarzenia - to rzeczywiście może okazać się najważniejszy film w rozpoczętej fazie MCU.

Zwiastun „Spider-Man: Bez drogi do domu” był ogromnie wyczekiwany przez fanów Marvela i Petera Parkera. Fabuła widowiska była owiana tajemnicą, wielu widzów snuło teorie dotyczące pojawienia się znanych wrogów oraz gwiazd poprzednich produkcji. Co więcej, wczoraj wyciekł niedokończony materiał z filmu, który sugerował, że Marvel wspólnie z Sony Pictures Entertainment szykują nie lada atrakcję.

Wydarzenia ze „Spider-Man: Daleko od domu” przynoszą poważne konsekwencje: tożsamość Człowieka-Pająka zostaje poznana. Główny bohater próbuje naprawić sytuację i prosi o pomoc Doktora Strange'a – tak rozpoczyna się jeden z najciekawszych filmów IV Fazy Marvel Cinematic Universe, który może okazać się niezwykle ważny w kontekście całego MCU.

Stephen Strange pomaga przyjacielowi, ale jego słowa sprawiają, że w naszym wymiarze pojawiają się złoczyńcy ze światów równoległych – Spider-Man zmierzy się z Doktorem Octopusem, Elektro, Zielonym Goblinem i najpewniej innymi przeciwnikami.

„Po raz pierwszy w filmowej historii Spider-Mana, nasz przyjazny bohater z sąsiedztwa zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od poważnej stawki związanej z byciem Super Bohaterem. Kiedy zwraca się o pomoc do Doctora Strange'a, sprawa staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co tak naprawdę znaczy być Spider-Manem”.

Za reżyserię „Spider-Man: Bez drogi do domu” odpowiedzialny jest Jon Watts („Spider-Man: Homecoming”, „Radiowóz”), natomiast na ekranie zobaczymy między innymi Toma Hollanda, Zendayę, Benedicta Cumberbatcha, Jamiego Foxxa (zagrał w „Niesamowity Spider-Man 2”) oraz Alfreda Molinę, który występował wcześniej w roli Doktora Octopusa w „Spider-Man 2”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe MCU Spider-Man: Bez drogi do domu Spider-Man: No Way Home