Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2021 08:30
Fortnite x Bad Boys
476V

Fortnite x Bad Boys. Postać grana przez Willa Smitha trafi niedługo do gry

Według najnowszych doniesień jeszcze dziś do głośnego hitu od Epic Games powinna trafić kolejna znana postać z ekranów wielkich kin - Mike Lowrey. 

Fortnite to projekt, który podręcznikowo pokazuje, w jaki sposób kolaborować z innymi znanymi markami, aby jednocześnie czerpać z tego korzyści w postaci zainteresowania graczy. Niedawno doszło do głośnego koncertu Ariany Grande, a nieco później pojawiły się doniesienia o współpracy z doskonale znaną animacją dla dorosłych, popularnym "Rick & Morty"

Zgodnie z najnowszym wyciekiem do gry trafi teraz model postaci, która znana jest szerokiemu gronu odbiorców - nie tylko graczy. Mowa o Mike'u Lowrey. A jeśli ta nazwa niewiele Wam mówi, to należy napomknąć, że jest to imię bohatera, w którego wcielał się Will Smith na potrzeby wszystkich dotychczasowych odsłon głośnych filmów "Bad Boys". Więcej nie trzeba chyba dodawać. 

Model postaci ma być dostępny już dziś, więc zdecydowanie warto czekać. A jeśli wciąż gracie w Fortnite i uwielbiacie hollywoodzkie kino lat 90., to zdecydowanie warto przeznaczyć na zakup nieco waluty. Jeśli jesteście zainteresowani, ponieważ możecie rzucić okiem na wizualny wygląd Mike'a w grze. Wszystko zachowane jest oczywiście w kreskówkowej stylistyce tytułu, ale wygląda całkiem dobrze: 

Źródło: https://www.thegamer.com/will-smiths-bad-boys-mike-lowry-fortnite-/

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software