Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.08.2021 13:50
Fortnite koncert Ariany Grande
2083V

Fortnite. Zobaczcie jak wyglądał wielki koncert Ariany Grande

Epic Games co jakiś czas organizuje w Fortnite wielkie wydarzenia takie jak zakończenie sezonu, prezentacja Star Wars, czy też emocjonujące muzyczne koncerty! Dziś odbył się fantastyczny występ samej Ariany Grande.

Po świetnym koncercie Marshmello z 2019 roku, jeszcze lepszym wydarzeniu w udziałem Travisa Scotta, przyszła pora na najbardziej imponujące muzyczne widowisko jakiego doczekała się społeczność nieposkromionego hiciora Epic Games.

Dziś o północy w Fortnite odbył się pierwszy koncert z udziałem Ariany Grande, jednej z najpopularniejszych popowych artystek na całym świecie. Impreza potrwała niespełna 12 minut, ale trzeba przyznać, że okazało się być szalenie zdumiewające. Tak efektownej sekwencji interaktywnych scen nie widziała do tej pory żadna inna sieciowa produkcja, co wskazuje na to, że Epic Games dalej rozwija swoją autorską architekturę i pozwala na coraz ciekawsze eventy w świecie gry.

Dziś o 20 odbędzie się powtórka, podczas której zawalczycie z ostatnim bossem z trybu Ratowanie Świata, pozjeżdżacie na kolorowym płynie, będziecie latać pomiędzy wymiarami, a nawet pomożecie powstać swoim towarzyszom. To było naprawdę niezwykłe i bardzo ciekawe widowisko. Czy którakolwiek produkcja na rynku będzie w stanie przebić ten efekt?

Dla przypomnienia, tak wyglądał pierwszy koncert w grze. Jest różnica, co nie?

Źródło: Własne

Tagi: Ariana Grande epic games Fortnite Gearbox Software koncert Marshmello muzyka