Shadow Tactics: Blades of the Shogun powraca. Twórcy prezentują Aiko's Choice

News
872V
Shadow Tactics: Blades of the Shogun powraca. Twórcy prezentują Aiko's Choice
Wojciech Gruszczyk | 27.08.2021, 20:50

Mimimi Games nie zakończyło rozwoju Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Studio właśnie zaprezentowało samodzielną historię Aiko's Choice, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na pierwszej platformie. Zobaczcie zwiastun z fragmentami rozgrywki.

W 2016 roku Mimimi Games zaproponowało graczom Shadow Tactics: Blades of the Shogun na PC, a po kilku miesiącach gra zadebiutowała również na konsolach. Następnie deweloperzy rozwijali Desperados 3, ale zespół nie chce rezygnować z przygody w Japonii.

W grudniu na PC zadebiutuje Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice i jest to samodzielne rozszerzenie do wcześniej wydanej produkcji. Twórcy za pomocą tej przygody kontynuują znany wątek, ale tym razem główną bohaterką jest Aiko – dziewczyna będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Mimimi Games wciąż nie podało ostatecznej daty premiery, ale jak widać wszystko zmierza w dobrym kierunku, by jeszcze w 2021 roku gracze zapoznali się z nową przygodą. Zaprezentowany materiał potwierdza, że fani mogą oczekiwać wiele znanych atrakcji.

Przeczytajcie naszą recenzję Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper