Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2021 18:35
Gran Turismo 7
1444V

Gran Turismo 7 i Ghostwire: Tokyo nie są datowane przez PlayStation na 2022 rok. Firma dmucha na zimne

Sony najwidoczniej nie chce kolejny raz przekładać dat premier gier zmierzających na konsole PlayStation. W najnowszym spocie korporacji nie znajdziemy szczegółów dotyczących debiutu między innymi Gran Turismo 7.

Sony w ostatnich miesiącach kilkukrotnie przełożyło premiery dużych gier AAA – jak wiadomo Gran Turismo 7, Ghostwire: Tokyo, God of War oraz Horizon Forbidden West były pierwotnie datowane na 2021 rok, ale wszystkie mają trafić na rynek w przyszłym roku... Tak przynajmniej moglibyśmy sądzić, ale Sony wyraźnie nie zamierza kolejny raz informować o opóźnieniach.

Najnowszy zwiastun „Breathtaking Games” pokazuje kilka znanych i wyczekiwanych gier, ale Sony nie wspomina już o dacie premiery Gran Turismo 7 i Ghostwire: Tokyo – tytuły są w tym wypadku „w fazie produkcji na PS5”.

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że tylko na głównym (amerykańskim) kanale PlayStation podano datę premiery Horizon Forbidden West. Jak widać szczegóły musiały zostać przedstawione w ostatnim czasie i z tego powodu zagraniczne (nie USA) oddziały PlayStation nie przedstawiły szczegółów.

Więcej na temat planów Sony powinniśmy otrzymać na oczekiwanym wydarzeniu Sony, jednak firma aktualnie nie potwierdza kolejnych plotek dotyczących show.

PS5 i PS4 - premiery 2022

Tagi: Ghostwire: Tokyo Gran Turismo 7 Horizon Forbidden West PS4 ps5 Sony