Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2021 17:19
PS5 i PS4 gry
5419V

PS5 i PS4 z „zapierającymi dech w piersiach grami”. PlayStation promuje hity

PlayStation właśnie opublikowało nowy materiał prezentujący najlepsze gry z PlayStation 5 i PlayStation 4. Fani mogą zagrać w wiele mocnych tytułów, a kolejne nadciągają – Japończycy pokazują „zapierające dech w piersiach” produkcje.

Od pamiętnej prezentacji na E3 słowo „breathtaking” już chyba na zawsze będzie mi się kojarzyło z Cyberpunkiem 2077, jednak Sony postanowiło zaprezentować „zapierające dech w piersiach gry” i dzięki temu możemy spojrzeć na bardzo ciekawe zestawienie.

„Wkrocz do zapierających dech w piersiach światów, odkryj niesamowite historie i poznaj niezapomniane postacie - w grach dostępnych już teraz i nadchodzących na PlayStation”.

Jest to najnowszy spot PlayStation 5 i PlayStation 4, który zachęca do między innymi takich tytułów jak Ghost of Tsushima, Ratchet & Clank: Rift Apart, FIFA 22, Hogwarts Legacy, Returnal, Final Fantasy VII Remake Intergrade, Deathloop czy też Horizon Forbidden West.

To mnóstwo ciekawych i świetnie wyglądających gier, część z nich w dobry sposób wykorzystuje lub w przyszłości wykorzysta możliwości PlayStation 5, więc sympatycy marki PlayStation mogą mieć pewność, że zapoznają się z kolejnymi świetnymi historiami.

W jakie pozycje ostatnio graliście na PS5 i PS4, a na jakie czekacie? Ten materiał powinien być dla wielu graczy dobrym „drogowskazem”, jakimi grami warto się interesować.

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 PS4 ps5 Sony