Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2021 16:34
Saints Row
1467V

Saints Row z prezentacją rozgrywki. Twórcy opowiadają o koncepcji gry

Deep Silver Volition chce zaprezentować graczom nową wizję na markę Saints Row. Twórcy przygotowali rozbudowany materiał, który przybliża zainteresowanym koncepcję oraz pozwala spojrzeć na nowe ujęcia z rozgrywki.

Na Opening Night Live zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Saints Row, który potwierdził plotki i przedstawił pełny reboot serii. Twórcy chcą rozpocząć wszystko „od początku”, co jednak nie spodobało się niektórym fanom.

Studio chce jednak przekonać szeroką publikę do swojej propozycji i właśnie opublikowano nowy materiał, który pokazuje bohaterów, frakcje czy też świat, w którym rozegra się najnowsza przygoda. Na filmie pojawia się także sporo fragmentów rozgrywki, które pokazują przyjętą koncepcję.

Deep Silver Volition zdecydowało się na pełne odświeżenie znanej marki, co z jednej strony powinno być zrozumiałe, jednak jak to zawsze bywa – nie każdemu musi się to podobać. Deweloperzy jednak podjęli ryzyko i muszą teraz zmierzyć się z konsekwencjami... Jak dla mnie jest to na pewno lepszy ruch od kolejnej odsłony „tego samego”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Saints Row (2022) Volition