Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2021 14:08
Xbox Mini Lodówka
1095V

Xbox Series X mini lodówka wciąż powstaje. Microsoft przewiduje tegoroczną premierę

Najwięksi entuzjaści marki Xbox jeszcze w tym roku będą mogli wrzucić do swoich jaskiń gracza nowy sprzęt. Mini lodówka przypominająca Xboksa Series X wciąż powstaje i firma stara się, by zapewnić sprzęt do końca roku.

W kwietniu Microsoft potwierdził przygotowanie małej lodówki przypominającej Xboksa Series X, ale na ostatniej imprezie nie otrzymaliśmy pozytywnych informacji dotyczących projektu. Szef marketingu wspominał na E3, że sprzęt powstaje, ale na cyfrowym gamescomie nadal nie zobaczyliśmy ostatecznej wersji urządzenia oraz nie pojawiły się informacje dotyczące zamówień przedpremierowych.

Aaron Greenberg jednak ponownie potwierdził, że mini lodówka Xbox powstaje i korporacja nadal planuje wrzucić propozycję na rynek do końca 2021 roku.

Możliwe, że firma nie chciała ogłaszać kolejnego sprzętu na cyfrowym gamescomie, bo jak wiadomo w dwa dni Microsoft potwierdził przygotowanie dwóch kontrolerów oraz specjalnego wydania Xboksa Series X.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać więcej szczegółów – może lodówka zostanie zaprezentowana w listopadzie? Nie jest tajemnicą, że korporacja w tym okresie planuje kolejny pokaz.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/08/xbox_mini_fridges_still_on_track_for_2021_release_says_exec

Tagi: lodówka Microsoft mini lodówka Xbox Series X