Starfield tylko na Xbox Series X|S i PC. Wyciekł trailer z datą premiery

Gry
3613V
Starfield tylko na Xbox Series X|S i PC. Wyciekł trailer z datą premiery
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2021, 02:15

Jeszcze przed startem Bethesda Games Showcase otrzymaliśmy pierwszą bombę. Pojawił się zwiastun oraz data premiery Starfield – gra zmierza wyłącznie na Xboksy Series X|S i PC. Wiadomość przed czasem opublikował The Washington Post.

Starfield przez lata był mitem, o którym opowiadali insiderzy związani z Bethesdą. Mało kto wierzył, że twórcy serii The Elder Scrolls i Fallout zaproponują zupełnie nowe IP, ale deweloperzy nie przejmowali się kolejnymi przeciekami i opracowywali zupełnie nową markę. Po wielu latach nie musimy już dłużej czekać. Dzisiaj rozpoczyna się wielka kampania marketingowa, która przedstawi światu młodą markę i przygotuje fanów RPG-ów na premierę oczekiwanej przygody.

Starfield zadebiutuje 11 listopada 2022 roku. Tylko na Xboksach i PC – gra od premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Starfield tylko na Xbox Series X|S i PC

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że Starfield będzie dostępny wyłącznie na nowej generacji. To na pewno pomogło deweloperom wykorzystać potencjał platform – sytuacja jest ciekawa, bo jak wiadomo Bethesda wykorzystuje do stworzenia gry ulepszony silnik (Creation Engine 2), który na pewno pozwoli nam doświadczyć przygody na nowym poziomie.

Bethesda pierwszy raz od 25 lat stworzyło nowe IP i to właśnie ten tytuł otworzył wielką konferencję amerykańskiej korporacji. Jesteście gotowi na nową grę autorów Skyrima i Fallouta?

Źródło: własne

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper