Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 14:25
PS PLUS
5959V

PS Plus na wrzesień ze świetnym tytułem? Błąd z PS Store miał ujawnić pierwszą grę

Sony dopiero w przyszłym tygodniu ujawni gry z oferty PS Plus na wrzesień, ale bardzo możliwe, że błąd na PlayStation Store przedstawił pierwszą produkcję. Gracze donoszą o adnotacji, która ma potwierdzać, że tytuł zmierza do oferty japońskiej korporacji.

W przyszłym tygodniu Sony przedstawi propozycję PlayStation Plus na wrzesień, jednak już kilka dni temu pojawiła się tajemnicza grafika, która zwiastowała bardzo mocne zestawienie. Na informację szybko zareagował Bloober Team – twórcy zaprzeczyli, by Medium miało trafić do klientów japońskiego producenta.

Na materiale widzieliśmy jednak Tony Hawk's Pro Skater 1+2 i to podobno właśnie ten tytuł zostanie dołączony przez Sony do PlayStation Plus. Pierwsi gracze donoszą, że podczas próby kupienia gry pojawia się ikonka PS Plus:

Już wcześniej widzieliśmy takie błędy, które zwiastowały ofertę, jednak nie możemy mieć pewności, że nie jest to przerobiona grafika. Mimo wszystko w najbliższych dniach nie sięgałbym po Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na konsole Sony – choć muszę na pewno podkreślić, że na potwierdzenie informacji musimy zaczekać do przyszłego tygodnia.

Źródło: https://www.psu.com/news/tony-hawks-pro-skater-1-2-is-a-rumored-ps-plus-september-2021-free-game/

Tagi: playstation plus ps plus PS4 PS5 sony