Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2021 15:55
PS Plus Na sierpień plotka - zaprzeczenie
6902V

PS Plus na wrzesień z bardzo mocną ofertą? Polskie studio zaprzecza informacji

Sony jeszcze nie zaprezentowało oferty PS Plus na wrzesień, ale już teraz pojawiła się grafika, która sugeruje znakomitą ofertę przygotowaną przez producenta PS5 i PS4. Polskie studio postanowiło zareagować i zaprzecza, by ich gra pojawiła się w zestawieniu.

Oferta Sony dla klientów PS Plus często pojawia się przed czasem – od czasu do czasu dziennikarze przedstawiają ujawnione informacje, a innym razem to Sony publikuje zestawienie na swojej stronie. Dzisiaj mogliście natrafić na wiadomość, według której PlayStation Plus na wrzesień zaoferuje:

  • Medium (PS5)
  • Tony Hawk's Pro Skater 1+2 (PS4)
  • Haven (PS4)

Na wiadomość postanowiło zareagować Bloober Team, które zaprzecza, by najnowszy horror krakowskiego studia zmierzał do PlayStation Plus. Jak wiadomo tytuł wykorzysta możliwości PlayStation 5 (DualSense) i pozycja nadal jest dostępna w Xbox Game Pass (przeczytajcie naszą recenzję).

Bloober Team opublikowało wiadomość, ponieważ dość szybko pojawiły się narzekania graczy, którzy zamówili Medium, a teraz chcą „anulować pre-ordery”, ponieważ tytuł ma być dostępny w ramach PS Plus.

Źródło: Twitter: TomaszGawlikow1, BlooberTeam

Tagi: playstation plus ps plus PS4 PS5 sony