Kontroler Forza Horizon 5 na zdjęciach. Pad spotyka się z mieszanym odbiorem

News
2926V
Kontroler Forza Horizon 5 na zdjęciach. Pad spotyka się z mieszanym odbiorem
Iza Łęcka | 25.08.2021, 09:34

Zapowiedź najnowszego kontrolera do Xboksów Series X|S, Xboksa One, PC i urządzeń mobilnych była niemałą niespodzianką dla wielu graczy. Microsoft i Playground Games zaprojektowali barwne urządzenie, które zostało zaprezentowane na prawdziwych zdjęciach. Zobaczcie pad w całej okazałości.

Wczoraj fani Forzy nie mogli narzekać na brak atrakcji i wielkich ogłoszeń. Produkcja Playground Games była najważniejszą ozdobą i kluczowym aspektem konferencji Microsoftu – podczas wydarzenia zobaczyliśmy okładkę, długi fragment rozgrywki, a także zaprezentowano specjalny kontroler.

Major Nelson miał już okazję chwycić nowy sprzęt w ręce, dzięki czemu na swoim Instagramie podzielił się ujęciami przedstawiającymi pad z bliska, które potwierdzają jakość i wykonanie urządzenia. Fotki dokładnie pokazują między innymi umiejscowienie loga Forzy pod lewym analogiem.

Sprzęt zawita w domach graczy dopiero 9 listopada, jednak tuż po prezentacji uruchomiono zamówienia przedpremierowe. Limitowany projekt jest do kupienia w całkiem przystępnej cenie jak na gadżet tego typu, bowiem kosztuje 319 zł.

Warto wspomnieć, że ogłoszenie kontrolera spotkało się z mieszanym przyjęciem sympatyków konsolowej rozgrywki, a kością niezgody okazuje się wielobarwny design modelu. Jak to zazwyczaj bywa, część graczy docenia projekt, natomiast wielu wskazuje, że pomysł i wykorzystanie żywych kolorów jest nietrafionym rozwiązaniem.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Forza Horizon 5.

Kontroler Forza Horizon 5 na prawdziwych zdjęciach - 1

Kontroler Forza Horizon 5 na prawdziwych zdjęciach - 2

Kontroler Forza Horizon 5 na prawdziwych zdjęciach - 3

Kontroler Forza Horizon 5 na prawdziwych zdjęciach - 4

Kontroler Forza Horizon 5 na prawdziwych zdjęciach - 5

Źródło: https://www.instagram.com/p/CS-H0gBvCE5/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych