Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2021 16:59
PlayStation Store
1106V

Nowe gry na PS5 i PS4. Sony zaprasza na produkcję Microsoftu i testy Call of Duty: Vanguard

Sony zaprasza graczy na kolejne gry zmierzające w tym tygodniu na PS5 i PS4. Posiadacze japońskich platform mogą zapoznać się z między innymi Psychonauts 2 oraz wypróbować najnowszą strzelankę Activision. Alfa Call of Duty: Vanguard odbędzie się w weekend.

Redakcja PlayStation Access pracująca na zlecenie brytyjskiego PlayStation opublikowała nowy materiał prezentujący nowości zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4. Jest to ciekawy tydzień, ponieważ w najbliższych dniach na wszystkich platformach zadebiutuje sporo zróżnicowanych gier.

Dziennikarze zachęcają między innymi do Psychonauts 2, czyli najnowszej produkcji Microsoftu – prace nad projektem rozpoczęły się jeszcze przed dołączeniem zespołu do rodzimy Phila Spencera, więc przygoda zbierająca bardzo mocne oceny jest jeszcze dostępna na PS4. Twórcy jednak nie przygotowali dedykowanej wersji dla PS5.

Posiadacze PS5 i PS4 mogą również sięgnąć po Aliens: Fireteam Elite, King's Bounty II, I Expect You To Die 2, ale nie możemy zapomnieć o testach Call of Duty: Vanguard. Specjalne wydarzenie odbędzie się wyłącznie na konsolach Sony i gracze już w ten weekend zapoznają się z nowym trybem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation PS4 ps5 Sony