Bright Memory: Infinite wygląda znakomicie. Zwiastun pokazuje rozgrywkę z ray tracingiem

Gry
1181V
Bright Memory: Infinite wygląda znakomicie. Zwiastun pokazuje rozgrywkę z ray tracingiem
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2021, 18:16

Jeszcze w 2021 roku ma zadebiutować Bright Memory: Infinite i najnowszy zwiastun pokazuje widowiskowe pojedynki oraz piękne lokacje. Twórcy wykorzystali ray tracing, by dodać grze odpowiedniego blasku.

O Bright Memory: Infinite powiedziano już wiele dobrego, ponieważ deweloperzy dbają o dopieszczenie poszczególnych scen, a zarazem gracze mają liczyć na bardzo efektowne starcia. Główna bohaterka nie tylko korzysta z przykładowo karabinów, ale otrzymała ona także dostęp do potężnego miecza i za jego pomocą odbija pociski lub wykorzystuje możliwości oręża do atakowania przeciwników. Twórcy nie zapominają także o specjalnych mocach – w tym wypadku łatwo przyciągniemy do siebie oponenta lub rzucimy nim w powietrze.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Bright Memory: Infinite, ale kolejny raz deweloperzy potwierdzają, że produkcja zadebiutuje w 2021 roku. Najwidoczniej w tym wypadku nie będziemy świadkami opóźnienia i faktycznie tytuł trafi na rynek w następnych miesiącach.

Bright Memory: Infinite aktualnie zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych – w późniejszym terminie ma odbyć się premiera wersji na PlayStation 5, ale wiele na to wskazuje, że w tym wypadku gracze będą musieli zaczekać do 2022 roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper