Cowboy Bebop od Netflix z pierwszą prezentacją aktorów. Znamy datę premiery

Filmy i seriale
1014V
Cowboy Bebop od Netflix z pierwszą prezentacją aktorów. Znamy datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2021, 15:44

Netflix rozpoczyna promocję swojej produkcji na podstawie serialu anime z 1998 roku. „Cowboy Bebop” został zaprezentowany na pierwszych zdjęciach i jak często w takich przypadkach – projekt zbiera bardzo mieszane opinie.

Netflix już w 2018 roku zapowiedział przygotowanie adaptacji live-action „Cowboy Bebop”, a w międzyczasie usłyszeliśmy próbkę utworów opracowanych dla projektu. Premiera odbędzie się już wkrótce, więc dzisiaj platforma opublikowała serię zdjęć, dzięki którym możemy sprawdzić, jak wyglądają aktorzy zaangażowani w projekt.

19 listopada widzowie Netfixa zobaczą pierwszy sezon nowego „Cowboy Bebop” i na zaprezentowanych fotkach zobaczycie wielu znanych bohaterów. Standardowo jak w przypadku wielu adaptacji anime – opinie na temat dobranych osób są różne.

Netflix jednak chętnie bierze na barki kolejne legendarne serie i pewnie także i w przypadku „Cowboy Bebop” warto będzie zapoznać się z pierwszymi opiniami.

Sympatycy serii mogą liczyć na 10 odcinków „Cowboy Bebop” – za historię odpowiada Christopher Yost, który wcześniej pracował nad między innymi „Thor: The Dark World”, „Thor: Ragnarok” oraz „The Mandalorian”.

Sprawdźcie nasze inne recenzje: „Wiedźmin: Zmora wilka”, „Reminiscencja”, „Lassie, wróć!” oraz „Cruel Summer”.

Cowboy Bebop od Netflix - 21

Cowboy Bebop od Netflix - 2

Cowboy Bebop od Netflix - 3

Cowboy Bebop od Netflix - 4

Cowboy Bebop od Netflix - 5

Cowboy Bebop od Netflix - 6

Cowboy Bebop od Netflix - 7

Źródło: Twitter: CultureCrave

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych