Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2021 11:32
Cowboy Bebop. Serial Netflixa z pierwszym materiałem wideo. Potwierdzona muzyka Yoko Kanno
1109V

Cowboy Bebop. Serial Netflixa z pierwszym materiałem wideo. Potwierdzona muzyka Yoko Kanno

Netflix już w kwietniu zapowiadał, że tworzy aktorską adaptację "Cowboy Bebop", jednego z najlepszych anime w historii. Dzisiaj możemy przyjrzeć się pierwszemu materiałowi wideo od tej platformy VOD.

"Cowboy Bebop" w wydaniu live-action nadciąga! Netflix obwieścił, że w serialu posłuchamy muzyki znanej kompozytorki Yoko Kanno, która wcześniej wykonała soundtracki do wielu wspaniałych anime (wyjątkowo mocną ścieżkę dźwiękową otrzymaliśmy np. do "Macross Plus" i "The Vision of Escaflowne"), w tym do oryginalnego wydania "Cowboy Bebop".

Premiera serialu Netflixa planowana jest na jesień 2021 r. Już teraz możemy zobaczyć pierwszy materiał wideo związany z nadciągającym obrazem. W filmiku, który czeka na was poniżej, widać trzech głównych aktorów, wcielających się w najważniejsze postacie, znane z kultowego anime. W roli Spike'a wystąpi John Cho, który ostatnio dał pokaz swoich aktorskich możliwości w "Between Two Ferns" czy W "The Grudge". Jako Faye zobaczymy na ekranie Daniellę Pinedę (znaną z "Jurassic World: Fallen Kingdom"), a w Jet Blacka wcieli się Mustafa Shakir, który grał wcześniej w "The Pretenders" i w "Double Play".

W serialu Netflixa obejrzymy 10 odcinków. Produkcja opowiada historię sci-fi o zespole łowców głów, przemierzających kosmos w poszukiwaniu najbardziej intratnych zleceń na pojmanie przestępców, za którymi wystawiono listy gończe.

Tagi: anime cowboy bebop Netflix