Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.08.2021 09:30
Mission Impossible 7
1574V

Mission: Impossible 7. Twórcy chcą przekroczyć kolejne granice ryzyka - zobaczcie nagranie z planu

Mission Impossible stało się jedną z największych kinowych marek, która to w na przestrzeni ostatnich 25 lat przyniosła twórcom nieco ponad 3,5 miliarda dolarów zarobku i jest wyjątkowym przykładem na to, że tasiemiec może z odsłony na odsłonę stawać się lepszy.

Tom Cruise nierzadko bywa wyśmiewany przez parodystów i komików jako osoba, która wierzy w to, że może dokonać wszystkiego, dzięki czemu osobiście występuje we wszystkich kaskaderskich popisach podczas kręcenia kolejnych epizodów Mission: Impossible.

Gdy w 1996 roku zadebiutowała pierwsza odsłona sagi, nikt nie spodziewał się, że będzie ona rosła jak na drożdżach i ostatecznie doczeka się aż ośmiu odcinków. Po szalenie udanej premierze Mission: Impossible Fallout z 2018 roku ekipa filmowców zdecydowała, że zarówno siódma jak i ósma część będą kręcone tuż po sobie, dzięki czemu pierwsza z nich wyjdzie w 2022 roku, kolejna zaś w 2023 roku. 

Teraz zespół pracuje nad jakimiś tajemniczymi scenami z pociągiem w roli głównej i zgodnie z tym co z daleka nakręcili niektórzy mieszkańcy okolicy, zapowiada się bardzo fajna i widowiskowa sekwencja z tym związana - pociąg pędzi na pełnych obrotach by spaść w przepaść, więc być może doczekamy się jakiejś walki bądź ucieczki z jego udziałem. Całość możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Mission: Impossible 7 ma zadebiutować 27 maja 2022 roku.

Tagi: film kino Mission: Impossible 7 Tom Cruise