Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.08.2021 12:26
Genshin Impact 2.1
891V

Genshin Impact 2.1: Floating World Under the Moonlight zadebiutuje już niebawem, a z nim postać Aloy

Tempo w jakim deweloperzy rozwijają Genshin Impact jest wprost zatrważające. Ledwo co tytuł wszedł w zupełnie nową fazę rozwoju dzięki aktualizacji 2.0, a już za kilka dni na serwerach wyląduje łatka 2.1. 

Już 1 września na wszystkich platformach zadebiutuje aktualizacja Genshin Impact 2.1 zatytułowana Floating World Under the Moonlight. W jej ramach ujrzymy aż trzy nowe postacie, zwieńczenie linii fabularnej regionu Inazuma, a także masę nowych festiwalowych atrakcji.

Aż trudno w to uwierzyć, ale zanim Genshin Impact będzie obchodziło swoje pierwsze urodziny, na rynku już zadebiutuje ósma poważna aktualizacja. Za dosłownie kilka dni na serwery gry wskoczy mnóstwo nowej zawartości oraz pierwsza duża kolaboracja pomiędzy miHoYo a Sony, dzięki czemu do bajkowego świata Genshina wkroczy Aloy z Horizon Zero Dawn! To dobra okazja zarówno dla chińskiego dewelopera aby wypromować swoje dzieło wśród nowej społeczności oraz dla Sony, aby przybliżyć gwiazdę PlayStation milionom nowych, bardziej casualowych i sieciowych graczy.

Oprócz niej do gry trafi władająca wodą i leczeniem Sangonomiya Kokomi, dzierżąca elektryczną broń Raiden Shogun oraz atakująca elektrycznym łukiem Kujou Sara. Warto przypomnieć, że w Genshin Impact zagracie na PS4, PS5, urządzeniach mobilnych oraz na PC za pośrednictwem Epic Games Store lub bezpośredniego klienta gry. 

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/08/genshin-impact-version-2-1-update-floating-world-under-the-moonlight-launches-september-1

Tagi: aktualizacja genshin impact Genshin Impact 2.1 mihoyo