Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.08.2021 10:55
Bum Simulator. Gameplayowy zwiastun ujawnia datę premiery symulatora bezdomnego
1391V

Bum Simulator. Gameplayowy zwiastun ujawnia datę premiery symulatora bezdomnego

Fani zwariowanych gier od dawna czekają na premierę "symulatora żula", czyli Bum Simulatora. Wiemy już, kiedy będziemy mogli zagrać w ten tytuł.

PlayWay i studio Ragged Games ujawniły, kiedy Bum Simulator wejdzie do sprzedaży w formie Wczesnego Dostępu na Steam. Stanie się to 26 sierpnia 2021 r. Ujawniona cena gry to 15 euro.

Bum Simulator to tytuł, w którym wcielamy się w nadużywającego alkoholu bezdomnego, który nie ma żadnych skrupułów, dopuszczając się licznych aktów wandalizmu i kradzieży. W trakcie codziennej walki o przetrwanie nie będziemy się ograniczać tylko do zbierania jałmużny czy wyszukiwania przedmiotów ze śmieci, które można zjeść lub sprzedać w skupie złomu. W grze zajmiemy się też... rozbudową swojej "bazy" (jak widać w 26 sekundzie poniższego nagrania). Odblokujemy też liczne "moce kloszarda", które pomogą nam w demolce okolicy. Do takich mocy zalicza się przykładowo siarczyste beknięcie po spożyciu alkoholu lub korzystanie z wybuchowych gołębi.

Jak widać klimat Bum Simulatora będzie szalony i tytuł pewnie "chwyci" wśród livestreamerów. 26 sierpnia przekonamy się czy gra ma szansę odtworzyć sukces takich tytułów, jak Goat Simulator.

Sprawdźcie przy okazji pierwszy zwiastun "symulatora sędziego", który wspierany jest finansowo przez Roberta Lewandowskiego.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/855740/Bum_Simulator/

Tagi: Bum Simulator humor polska Ragged Games symulator