Pokemony bez tajemnic. Oglądajcie z nami prezentację Pokemon Legends Arceus i odświeżonych odsłon Pokémon

Gry
925V
Pokemony bez tajemnic. Oglądajcie z nami prezentację Pokemon Legends Arceus i odświeżonych odsłon Pokémon
Wojciech Gruszczyk | 18.08.2021, 14:39

The Pokemon Company przygotowuje się na wielkie premiery, więc już dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentują się i co zaoferują graczom nowe odsłony serii Pokemon. Posiadacze Nintendo Switchów nie mogą przejść obojętnie obok tych zapowiedzi.

W zeszłym tygodniu The Pokemon Company zaprosiło graczy na nowe wydarzenie, które odbędzie się o godzinie 15:00. Według przedstawionych informacji wiemy, że pokaz będzie trwał 27 minut i 28 sekund, ale trzeba mieć świadomość, że deweloperzy mają sporo do zaprezentowania.

Organizatorzy potwierdzili, że przygotowali materiały z Pokemon Legends: Arceus, Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl, ale tagi dodane do materiału na YouTube sugerują, że w trakcie wydarzenia usłyszymy także o Pokémon Masters EX, Pokémon Café Mix (Remix), Pokémon GO oraz Pokémon Home.

Mam tylko nadzieję, że w końcu zobaczymy większy materiał z Pokemon Legends Arceus, ponieważ „Pokemony nowej generacji” nie bez powodu intrygują wielu graczy. The Pokemon Company obiecuje wiele i miejmy nadzieję, że tym razem deweloperzy nie zawiodą.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper