Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2021 15:24
Star Wars: Visions
1278V

Star Wars: Visions wygląda wspaniale. Zwiastun pokazuje „japońskie Gwiezdne wojny”

Jeszcze w 2021 roku fani serii Gwiezdne wojny zobaczą „Star Wars: Visions”. Disney opublikował zwiastun historii, który może zachęcić wielu widzów do zapoznania się z odcinkami. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na premierę.

Na Disney+ w zeszłym tygodniu trafił pierwszy odcinek „What If...?”, ale widzowie mogą szykować się na kolejną ciekawostkę. Disney właśnie zaprezentował pełny zwiastun „Star Wars: Visions” i materiał przygotowuje sympatyków tego uniwersum na bardzo intrygujący projekt.

„Star Wars: Visions” ma zaprezentować „Gwiezdne wojny na nowo”, ponieważ w tym wypadku widzowie otrzymają „oryginalną serię”, która będzie składać się z historii stworzonych przez siedem wizjonerskich, japońskich studiów anime. Jak pokazuje zwiastun – twórcy wykorzystują różne style, by przedstawić widzom swoje przygody.

Premiera pierwszego odcinka „Star Wars: Visions” odbędzie się 22 września, więc już w przyszłym miesiącu zobaczymy, jak prezentuje się zupełnie nowe spojrzenie na to wyjątkowe uniwersum. Disney zapowiedział opracowanie dziewięciu epizodów.

Warto jednak przypomnieć, że przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na premierę Disney+ w Polsce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gwiezdne Wojny star wars Star Wars Visions Star Wars: Visions