Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.08.2021 15:30
Disney Plus, MCU, Gwiezdne Wojny, Star Wars, Disney, Chapek
1090V

Disney+ Day 2021 zapowiedziany. W listopadzie poznamy nowe produkcje na platformie

Disney zamierza świętować drugą rocznicę premiery ich platformy subskrypcyjnej - Disney+. I zrobią to z rozmachem, albowiem zapowiedziano na ten dzień specjalną prezentację. 

Disney nie ma w ostatnich dniach dobrej prasy związanej ze swoją głośną platformą, Disney+. W naszym kraju szczególnie negatywnym echem odbiła się czwartkowa informacja, iż usług zawita do Polski najwcześniej latem 2022, a to oznacza, że przed nami jeszcze przynajmniej rok oczekiwania. Co więcej, sporą kontrowersję wywołała też wiadomość, iż Shang-Chi pojawi się na premierę wyłącznie w kinach

Jeśli natomiast posiadacie dostęp do Disney+ (ze względu na mieszkanie za granicą lub kogoś bliskiego w takiej sytuacji) na pewno ucieszy Was fakt, iż już 12 listopada odbędzie się Disney+ Day 2021! Będzie to forma celebrowania drugiej rocznicy funkcjonowania platformy na rynku, a podczas samej imprezy prawdopodobnie będziemy mogli zobaczyć kilka ciekawych zwiastunów nadchodzących produkcji. 

Jeszcze przecież w tym roku mamy dostać kilka seriali Marvela (jak Ms. Marvel czy Hawkeye), a przecież są jeszcze marki jak Star Wars czy inne, które przeznaczone są dla młodszych odbiorców. Zdecydowanie jest więc na co czekać i w okolicach tego dnia na pewno będziemy mieli dla Was mnóstwo informacji. Jestem przekonany, że warto obserwować samo wydarzenie, albowiem CEO Disneya, Bob Chapek, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przy rozmiarach firmy, każdy ich obserwuje. 

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/disney-day-2021-reveal-new-streaming-titles-ceo-bob-chapek/

Tagi: Disney Disney+ Gwiezdny Wojny MCU