Twelve Minutes na zwiastunie premierowym. Sprawdźcie grę debiutującą w Xbox Game Pass

News
1340V
Twelve Minutes na zwiastunie premierowym. Sprawdźcie grę debiutującą w Xbox Game Pass
Iza Łęcka | 17.08.2021, 08:55

Annapurna Interactive przygotowuje graczy do debiutu klimatycznego thrillera, jaki już niebawem wzmocni katalog abonamentu Microsoftu. Spójrzmy na niepokojący trailer Twelve Minutes. 

Twelve Minutes to produkcja Luisa Antonio, która została zapowiedziana już kilka lat temu, a od pierwszych materiałów wydawała się całkiem intrygująca. Jaki zatem pomysł posiadał autor? To „interaktywny thriller”, w którym zbieranie wystarczającej ilości wskazówek może być pomocne w rozwikłaniu nurtującej tajemnicy.

Na kilka dni przed premierą twórcy podzielili się zwiastunem premierowym, podczas którego podkreślono znaczenie pętli czasu, w jakiej utknęli protagoniści. Gracz za wszelką cenę spróbuje zapobiec tragicznym wydarzeniom, jakie w ciągu 12 minut rozgrywają się w małym mieszkaniu. Głównym celem będzie nie tylko odkrycie, czy żona głównego bohatera jest winna zarzucanych jej czynów, ale przede wszystkim uchronienie się przed śmiercią. Postaciom głosu użyczyły takie gwiazdy jak James McAvoy, Daisy Ridley i Willem Dafoe - scenariusz produkcji był na tyle obszerny, że aktorzy musieli dokładnie poznać swoich bohaterów, jednocześnie mając na uwadze założenia gry.

„W zależności od tego, w jaki sposób gracz wchodzi w interakcję z grą i jak buduje narrację, dokonuje pewnych wyborów, to w zasadzie jest to zupełnie inna postać” - powiedział Willem Dafoe.

Twelve Minutes zadebiutuje na Xboksach One, Xboksach Series X|S oraz PC, natomiast od premiery będzie dostępne w katalogu Xbox Game Pass, niewątpliwie stanowiąc jedną z najbardziej interesujących propozycji sierpnia. Gracze mogli już pobrać tytuł, który zajmie mało miejsca na dyskach. Planujecie sprawdzić Twelve Minutes?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper