Twelve Minutes zdumiewa rozmiarem. Klienci Xbox Game Pass mogą już pobrać grę

News
2928V
Twelve Minutes zdumiewa rozmiarem. Klienci Xbox Game Pass mogą już pobrać grę
Iza Łęcka | 12.08.2021, 10:23

Twelve Minutes jest pozycją, która w najbliższym czasie zadebiutuje w Xbox Game Pass. Intrygującą historię można już pobrać na konsole Microsoftu, co nie powinno zająć zbyt dużo czasu. W grze usłyszymy znanych aktorów.

Twelve Minutes zalicza się do grona gier wzmacniających sierpniową ofertę Xbox Game Pass. Amerykańska korporacja blisko współpracowała z deweloperem odpowiedzialnym za projekt, prezentując podstawowe założenia produkcji podczas kilku pokazów. Premiera nietypowej gry w usłudze może jej zapewnić odpowiedni rozgłos.

A trzeba przyznać, że tytuł Luisa Antonio zapowiada się całkiem intrygująco. Autor określa go mianem „interaktywnego thrillera”, w którym staniemy się uczestnikami niepokojących wydarzeń. Głównym bohaterem jest mężczyzna uwięziony w pętli czasu – nieoczekiwanie do jego mieszkania wkracza policjant, który oskarża jego żonę o zbrodnię. W wyniku szarpaniny małżeństwo umiera, a bohater po chwili się budzi i ponownie musi przeżywać koszmar. Postaciom głosów użyczyli James McAvoy, Daisy Ridley oraz Willem Dafoe.

Twelve Minutes zdumiewa rozmiarem. Klienci Xbox Game Pass mogą już pobrać grę

Premiera Twelve Minutes została zaplanowana na 19 sierpnia, jednak już dzisiaj użytkownicy Xbox Game Pass mogą pobrać opowieść – co ciekawe, zajmuje ona zaledwie 2,3 GB. Rozmiar może być zaskoczeniem dla wielu graczy, lecz trzeba pamiętać, że Antonio zdecydował się na prostą grafikę, umiejscowienie wydarzeń w jednej lokacji i ich specyficzne przedstawienie. Emocjonującą historię śledzimy z „lotu ptaka”, co tylko wzmacnia jej ciężki klimat.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/08/twelve_minutes_is_now_available_to_pre-download_via_the_xbox_app

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper