Ghost of Tsushima Director's Cut z recenzjami przed premierą. Znamy dokładny termin opublikowania opinii

Gry
2055V
Ghost of Tsushima Director's Cut z recenzjami przed premierą. Znamy dokładny termin opublikowania opinii
Wojciech Gruszczyk | 16.08.2021, 16:55

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera Ghost of Tsushima Director's Cut, ale gracze nie będą musieli czekać tak długo, by poznać ostateczne opinie dotyczące rozbudowanej wersji gry Sucker Punch Productions. Poznaliśmy dokładny termin zejścia embarga.

20 sierpnia odbędzie się premiera Ghost of Tsushima Director's Cut, czyli najnowszej gry Sucker Punch Productions, która zmierza jednocześnie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Twórcy nie tylko chcą zaoferować wiele ulepszeń wykorzystujących możliwości PS5, ale zadbają także o nową opowieść.

Sony pokazało już fabularny zwiastun Ghost of Tsushima Director's Cut, który potrafił zachęcić do przygody, ale w tym wypadku nie będziemy kupować pozycji w ciemno – Jordan Middler z VGC potwierdził, że embargo na opinie dotyczące gry spada 19 sierpnia o godzinie 14:00.

Można odnieść wrażenie, że Ghost of Tsushima Director's Cut jest typowym pewniakiem Sony, ale w tekstach na pewno nie zabraknie konkretów, które zainteresują szeroką publikę. Jak długi wątek oferuje rozszerzenie i ile nowych elementów wyposażenia możemy zdobyć? Konkrety zostaną zaprezentowane w czwartek.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima Director's Cut.

Źródło: Twitter: JordanMiddler

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper