Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2021 08:22
Call of Duty Vanguard
1820V

Call of Duty Vanguard na pierwszym ujęciu ze zwiastuna. Pokazano fragment materiału i potwierdzono przecieki

Sledgehammer Games odniosło się do udostępnianych informacji o Call of Duty Vanguard. Studio prosi o „uszanowanie prywatności” i jednocześnie prezentuje pierwsze ujęcie z premierowego zwiastuna. Gracze żywo zareagowali na odpowiedź deweloperów.

Przedwczesne ujawnienie wiadomości dotyczących Call of Duty Vanguard najpewniej okazało się niemałym zaskoczeniem dla deweloperów. Materiały z gry zostały jednak dodane do wydanych już odsłon Call of Duty i szybko odnalezione przez sympatyków serii. Po burzy, jaką wywołała publikacja wszelkich informacji, ujęć i okładek w mediach społecznościowych, Sledgehammer Games już nie unika tematu. Deweloperzy przedstawili pierwszy fragment ze zwiastuna produkcji:

Zespół odrobinę zmodyfikował prezentację, lecz jest to ujęcie z trailera ujawniającego Call of Duty: Vanguard – potwierdził to między innymi Tom Henderson. Pełnej wersji trailera powinniśmy się spodziewać w przyszłym tygodniu.

Sledgehammer Games prosi o „uszanowanie prywatności”, lecz fani marki ze sporym entuzjazmem przyjęli ten nietypowy sposób reakcji na przecieki. Studio odniosło się do wpadki, jednak w najbliższych dniach nie zamierza udawać, że nic się nie wydarzyło. Nam pozostaje czekać na oficjalny pokaz materiału.

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty Vanguard Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games