Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2021 16:21
Marvel's Guardians of the Galaxy
690V

Strażnicy Galaktyki prezentują postacie. Eidos Montreal opowiada o projektowaniu bohaterów

Twórcy Marvel's Guardians of the Galaxy stanęli przed trudnym zadaniem wrzucenia do swojej gry cenionych bohaterów. Eidos Montreal nie może korzystać ze znanych twarzy, ale nawet w tej sytuacji zespół postanowił w odpowiedni sposób zaakcentować herosów.

Eidos Montreal oraz Crystal Dynamics otrzymały możliwość rozwijania gier z uniwersum Marvela, ale deweloperzy nie wykorzystują oficjalnych twarzy aktorów – z tego powodu między innymi Thor nie przypomina Chrisa Hemswortha, a Star-Lorda trudno porównać do Chrisa Pratta. Twórcy Marvel's Guardians of the Galaxy mają mniejszy problem, ponieważ w ekipie Strażników znajdują się postacie, które deweloperzy mogą bez problemu przenieść do pozycji – między innymi Rocketa.

W Marvel's Guardians of the Galaxy wcielimy się tylko w Star-Lorda, ale jak wiadomo będzie on stale współpracować z Draxem, Gamorą, Rocketem oraz Grootem, więc na ekranie będziemy widzieć wszystkich herosów.

Eidos Montreal małymi krokami przybliża graczom nową opowieść, jednak aktualnie nie możemy mówić o konkretnej kampanii promocyjnej – zobaczcie ostatni fragment rozgrywki, na którym twórcy pokazują system związany z podejmowaniem decyzji. Marvel's Guardians of the Galaxy to w pełni fabularna przygoda, która ma zapewnić wiele zróżnicowanych wyborów – tak by gracze czuli, że biorą udział w wydarzeniach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Eidos Montreal Marvel's Guardians of the Galaxy Square Enix