Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2021 18:43
Marvel's Guardians of the Galaxy
1059V

Marvel's Guardians of the Galaxy intryguje. Gameplay pokazuje spotkanie z Lady Hellbender

Eidos Montreal przypomina światu o Marvel's Guardians of the Galaxy. Twórcy przygotowali nowy fragment rozgrywki, który choć nie pokazuje walk czy też nie pozwala spojrzeć na eksplorację, to przedstawia spotkanie Strażników Galaktyki z Lady Hellbender. Materiał ma pokazać istotę wyborów.

Square Enix nie rozpoczęło jeszcze konkretnej promocji Marvel's Guardians of the Galaxy. Możemy podejrzewać, że konkretne materiały z rozgrywki zostaną opublikowane pod koniec miesiąca lub dopiero we wrześniu, ale deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o przygodzie Strażników Galaktyki.

Eidos Montreal już wcześniej potwierdziło, że Marvel's Guardians of the Galaxy skupia się na fabule, więc dialogi mają trzymać bardzo wysoki poziom. W grze pojawi się także mnóstwo trudnych wyborów, które wpłyną na wydarzenia.

Najnowszy materiał pokazuje rozmowę z Lady Hellbender – tutaj gracz ma okazję zadecydować, jak rozwiąże sytuację z międzygalaktyczną łowczynią, która przemierza światy w celu odnalezienia niebezpiecznych i cennych okazów. Trudno jednak powiedzieć, czy w tym wypadku uda się zakończyć dyskusję bez rozpoczęcia pojedynku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Eidos Montreal Marvel's Guardians of the Galaxy Square Enix