Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.08.2021 09:24
Lost Judgment z ponad godziną rozgrywki. Bokserska minigierka i inne atrakcje
547V

Lost Judgment z ponad godziną rozgrywki. Bokserska minigierka i inne atrakcje

Fani marki Yakuza, którym zależy na walkach zręcznościowych, a nie taktycznych, będą mieć do dyspozycji już tylko serię spin-offów Judgment, ponieważ Yakuza przeszła na turowy system walki. Właśnie otrzymaliśmy bardzo pokaźny fragment gameplayu z nowej przygody Takayuki Yagamiego.

Tym razem do gameplayu z Lost Judgment, czyli z wyczekiwanego sequela Judgment z 2019 roku, dorwała się redakcja japońskiego magazynu Famitsu. Zespół opublikował ponad godzinę rozgrywki z najnowszej produkcji studia Ryu Ga Gotoku. To początkowe sekcje rozgrywki, w których nie brakuje zarówno okładania się po mordkach, jak i kilku minigierek z etapu szkolnego, w trakcie którego wcielimy się w nauczyciela. 

Jak widać w drugim materiale wideo w tanecznej minigierce mamy do wyboru 4 poziomy trudności (rytmiczne wyzwanie bazuje na QTE). Z kolei trzeci filmik demonstruje motyw, który nie był wcześniej eksponowany w takich detalach. To walki w bokserskim ringu, które wyglądają całkiem dobrze. Deweloperzy zadbali tutaj o wielu różnych przeciwników, a nawet o rozwijanie bokserskich zdolności, przypisanych tylko do tej minigierki.

Lost Judgment trafi na rynek 24 września 2021 r.
Tagi: Lost Judgment Ryu Ga Gotoku Studio Sega