Twórcy Abandoned przypominają: „jesteśmy małym studiem”. Zespół nie podaje daty prezentacji

Gry
1727V
Twórcy Abandoned przypominają: „jesteśmy małym studiem”. Zespół nie podaje daty prezentacji
Iza Łęcka | 12.08.2021, 08:10

Blue Box Game Studios jeszcze nie rozwiązało problemów z aplikacją do Abandoned. Deweloperzy nie wskazali nowego terminu prezentacji, ale podkreślają, że jako małe studio nie posiadają na tyle dużych zasobów, by szybko wyeliminować pojawiające się niedogodności.

We wtorek mieliśmy zobaczyć pokaz Abandoned, jednak deweloperzy nadal mierzą się ze sporymi komplikacjami z aplikacją oraz stosowną aktualizacją. Zdarzenie jest szeroko komentowane przez graczy – dla niektórych jest to dobitne potwierdzenie, że produkcja nie ma nic wspólnego z Hideo Kojimą czy dużymi markami, tymczasem kolejni obserwatorzy nieustannie tworzą spiskowe teorie i wyczekują prezentacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Blue Box Game Studios zapowiedziało, że nieustannie pracuje nad przezwyciężeniem trudności. Deweloperzy jednocześnie podkreślili istotną wiadomość:

„Nadal pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Przypominamy, że jesteśmy małym studiem, które nie dysponuje dużymi zasobami do szybkiego rozwiązania problemu. Chcemy dostarczyć wysoce dopracowany produkt i dobrą reprezentację gry, która działa zgodnie z zamierzeniami”.

Obecnie nie wskazano nowej daty pokazu Abandoned, gdyż przedstawiciele zespołu przyznają, że nie wiedzą dokładnie, kiedy będzie to możliwe. Pierwszy zwiastun promowany jako doświadczenie w czasie rzeczywistym zostanie opublikowany po wyeliminowaniu wszelkich niedogodności.

Pod wiadomością deweloperów wielu graczy wspomina, że autorzy Abandoned chwalili się kontaktami z siedmioma studiami, dzięki którym na pewno udałoby się wyeliminować problem. Nie bez znaczenia wydaje się również współpraca z Sony.

Źródło: Twitter: BBGameStudios

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper