Abandoned z problemami. Gra nadal nie została zaprezentowana [Aktualizacja #1]

Gry
2968V
Abandoned z problemami. Gra nadal nie została zaprezentowana [Aktualizacja #1]
Wojciech Gruszczyk | 10.08.2021, 23:13

Koniec wyczekiwania? Nie tym razem. Aplikacja Abandoned nie została zaktualizowana i gracze nadal nie mogą „doświadczyć” pierwszego zwiastuna. Twórcy potwierdzili problemy techniczne. 

Od tygodni czekaliśmy na ten moment. Blue Box Game Studios długo przygotowywało graczy na prezentację pierwszego „doświadczenia” na PlayStation 5 i gracze od godziny 21:00 próbują włączyć aplikację, by sprawdzić tajemniczy projekt studia współpracującego z Sony. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Blue Box Game Studios to firma, która jako pierwsza otrzymała możliwość przedstawienia swojej gry w tak nietypowy sposób. Gracze pobrali aplikację na PS5, w której mają przeżywać kolejne doświadczenia w czasie rzeczywistym.

Twórcy jeszcze przed samą 21:00 zapraszali graczy na wydarzenie:

Następnie rozpoczęło się „włączanie i wyłączanie aplikacji” – przez 15 minut gracze próbowali odpalić pierwszy zwiastun i dopiero po tym czasie deweloperzy potwierdzili problemy techniczne z „dostawą aktualizacji”.

Twórcy od ponad 55 minut próbują rozwiązać niedogodności, ale trudno powiedzieć, czy gra zostanie dzisiaj zaprezentowana. Czekacie? Shuhei Yoshida jest na posterunku... 

[Aktualizacja #1]

Twórcy walczą z problemami...

Źródło: własne

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper