Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2021 14:26
Abandoned  x Blue Box Game Studios
1412V

Twórcy Abandoned przepraszają, a gracze tworzą nową teorię. Gra nadal nie została pokazana

Wielka prezentacja Abandoned okazała się jeszcze większą klapą. Blue Box Game Studios nadal nie opublikowało materiału, ale część graczy wierzy, że film zobaczymy dopiero jutro. Wszystko jest związane z Hideo Kojimą.

Wczorajszy pokaz Abandoned był prawdziwą kompromitacją, ponieważ deweloperzy jeszcze przed samą 21:00 opublikowali teaser, który miał zaprosić graczy do sprawdzenia tajemniczej aplikacji, ale następnie twórcy nie zadbali o aktualizację. W rezultacie nikt nadal nie mógł zobaczyć pierwszego „doświadczenia w czasie rzeczywistym”.

Twórcy wydali krótkie oświadczenie, w którym potwierdza, że „opóźnienie trwa dłużej niż oczekiwano”. Studio pracuje nad wyeliminowaniem problemu i standardowo – dziękuje za cierpliwość i przeprasza.

Pod wiadomością pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, część graczy śmieje się z deweloperów i samego projektu, a kolejni... Tworzą nową teorię. Według przedstawionych informacji – Abandoned zostanie pokazane 12 sierpnia, ponieważ w tym dniu Hideo Kojima zapewnił graczom P.T.

Jak widać gracze mają naprawdę wielką nadzieję, że Abandoned to faktycznie projekt japońskiego dewelopera... Choć trudno uwierzyć, że Hideo Kojima w taki sposób zwodził graczy.

Źródło: Twitter: BBGameStudios

Tagi: Abandoned Blue Box Game Studios