STALKER 2 dostępny w Polsce w pudełku. Gra otrzyma lokalizację

Gry
3068V
STALKER 2 dostępny w Polsce w pudełku. Gra otrzyma lokalizację
Iza Łęcka | 11.08.2021, 10:14

Mamy znakomitą wiadomość dla wszystkich entuzjastów serii STALKER. Koch Media Poland zajmie się udostępnieniem gry w wersji pudełkowej, dzięki czemu kupimy produkcję w fizycznej dystrybucji. Potwierdzono również szczegóły lokalizacji.

28 kwietnia odbędzie się premiera  na Xboksach Series X|S i PC. Wiemy już, że oczekiwany tytuł w dniu debiutu zasili bibliotekę Xbox Game Pass, jednak wielu sympatyków klimatycznego uniwersum może zdecydować się na zakup fizycznego wydania – właśnie dla tych graczy mamy dobrą wiadomość.

Koch Media Poland potwierdziło, że zajmie się pudełkowym wydaniem S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Stephan Schmidt, dyrektor Global Partner Publishing w Koch Media, skomentował ogłoszenie następującymi słowami:

„Po wspaniałej prezentacji na E3 z radością przygotowujemy grunt pod wejście S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na globalny rynek. Pracowaliśmy już wspólnie nad S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky i nie możemy się doczekać ponownej współpracy z GSC Game World przy fizycznej dystrybucji gry, aby z powodzeniem wydać kolejny rozdział nagradzanej serii S.T.A.L.K.E.R.”

Kilka słów dodał również Evgeniy Grygorovych, dyrektor generalny GSC Game World:

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Koch Media, przy fizycznej dystrybucji S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl dla graczy z całego świata. Wierzymy, że nasza gra jest w dobrych rękach. Wspólnie przekażemy graczom kilka edycji gry, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepszą.”

Ogłoszenie ma duże znaczenie dla graczy, którzy czekają na powrót STALKER-a. Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Koch Media i GSC Game World możemy być pewni, że w Polsce bez problemów zakupimy grę. Jeszcze jest za wcześnie, by mówić o szczegółach, lecz przedsiębiorstwo może ponownie zaproponować kilka ciekawych edycji.

Koch Media Poland potwierdziło także, że S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl otrzyma polskie napisy.

Źródło: Koch Media Poland

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper