Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2021 17:21
GTA 5 Enhanced Edition
3687V

GTA 5 Enhanced Edition w 4K i 60 fps na PS5. Szczegóły zdradziło Sony

Na niemieckiej witrynie PlayStation pojawiła się ciekawa wiadomość dotycząca GTA 5 Enhanced Edition. Produkcja na PS5 ma zadziałać w nowej jakości – zainteresowani będą przemierzać Los Santos w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

W listopadzie odbędzie się premiera GTA 5 Enhanced Edition, ale Rockstar i Take-Two tak naprawdę nie ujawniły jeszcze wielu szczegółów dotyczących gry. W rezultacie gracze szukają informacji w różnych miejscach i pewna ciekawostka znalazła się na niemieckiej podstronie PlayStation.

Sony potwierdza, że GTA 5 Enhanced Edition ma zadziałać na PlayStation 5 w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę:

„Nigdy nie widzieliście przestępczej metropolii Los Santos tak pięknej, gdy panorama lśni dzięki śmiałej aktualizacji graficznej w rozdzielczości 4K i sprawia, że miasto jest niezwykle płynne i niebezpieczne dzięki 60 FPS”.

Na pierwsze porównania musimy jeszcze zaczekać, ale warto zwrócić uwagę, że jest to kolejna firma, która potwierdza znaczące ulepszenia GTA 5. Możemy przypuszczać, że to nie koniec pozytywnych informacji dotyczących kolejnej wersji Grand Theft Auto 5.

W swoim czasie Take-Two zapowiedziało, że Rockstar pracuje nad specjalnym wydaniem GTA 5, które nie będzie zwykłą aktualizacją, a gracze mają oczekiwać od deweloperów czegoś więcej.

Źródło: https://www.dualshockers.com/gta-5-enhanced-edition-will-run-on-4k60-fps-on-playstation-5

Tagi: Grand Theft Auto V GTA 5 Enhanced Edition Rockstar Games Rockstar North