Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2021 16:48
Midnight Mass Netflix
734V

Midnight Mass od twórcy Nawiedzonego domu na wzgórzu na pierwszym zwiastunie. Netflix szykuje mocną historię

Netflix przygotowuje widzów na kolejną przerażającą opowieść. „Midnight Mass” otrzymał pierwszy zwiastun i sympatycy „Nawiedzonego domu na wzgórzu” powinni szykować się na premierę. Historia zadebiutuje już we wrześniu.

„Midnight Mass” to siedmioodcinkowy serial, który powinien szczególnie zainteresować fanów przerażających historii, ponieważ za produkcję odpowiada Mike Flanagan. Reżyser między innymi „Gra Geralda”, „Doktor Sen” oraz „Nawiedzonego domu na wzgórzu” i „Nawiedzony dwór w Bly” już na początku 2020 roku zdradził szczegóły historii, która intrygowała wielu widzów.

Dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun i „Midnight Mass” wygląda naprawdę przyzwoicie. Akcja tym razem zaprowadzi zainteresowanych na odizolowaną od społeczności wyspę, na której pojawia się tajemniczy ksiądz – od jego przybycia mieszkańcy doświadczają niezwykłych cudów oraz przerażających wizji.

„Midnight Mass” zadebiutuje już 24 września, więc wkrótce zainteresowani zapoznają się z nową produkcją utalentowanego twórcy.

Przeczytajcie nasze recenzje „Vivo”, „Bartkowiak” oraz „Piękna i rzeźnik”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Midnight Mass Mike Flanagan netflix