Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.08.2021 14:30
Deadpool 3 2022
775V

Deadpool 3 wystartuje w przyszłym roku? Ryan Reynolds sugeruje, że może się tak stać

Wygląda na to, że prace na planie do trzeciej części Deadpoola mogą wystartować już w przyszłym toku - takie informacje przekazał sam główny aktor. 

"Deadpool 3" to pozycja, która wzbudza sporo szumu. Po części ze względu na kapitalny poziom zaprezentowany przy okazji dwóch pierwszych odsłon, a po części przez fakt, iż najnowsza odsłona będzie pierwszą, w której kontrowersyjny bohater wejdzie w skład Kinowego Uniwersum Marvela. To rodzi oczywiście całą masę nowych możliwości oraz wiele pytań, do których odpowiedzi musimy cały czas wyczekiwać. 

Na ten moment właściwie nie znamy nawet daty premiery albo choćby startu prac nad produkcją - w skrócie, nie wiemy prawie nic. Ostatnio wywiadu udzielił jednak Ryan Reynolds, który wciela się na potrzeby filmu w tytułowego herosa. I jak sam przyznał, są spore szanse, że produkcja trzeciej odsłony ruszy już w przyszłym roku! Zapytany o to, jakie są procentowe szanse, odpowiedział w charakterystyczny, zakręcony sposób: 

Procentowa szansa? Nie wiem. Nie mogę przypisać do tego procentu. Powiedziałbym, że może 50/50? Naprawdę aktywnie go [Deadpoola 3 - przyp. red] rozwijamy i doprowadzamy do całkiem dobrej formy. Jaki jest u diabła miesiąc? Sierpień? Och w przyszłym roku? Prawdopodobnie szanse są całkiem niezłe. Powiedziałbym, że 70%.

Aktor zdradził przy tym, że prace cały czas posuwają się naprzód i idą w dobrym kierunku:

To po prostu codzienny proces. Pisanie w pewnym sensie tak właśnie wygląda, musisz poświęcić czas, żeby to zrobić i odejść, a ja pracuję nad tym z Molyneux. Są niesamowicie utalentowani i niesamowicie mądrzy. Naprawdę dobrze rozumieją ten świat i wiedzą, w którym momencie najlepiej przegiąć, by spodobało się to ludziom. 

Brzmi to bardzo pozytywnie, więc po prostu pozostaje nam czekać na owoce tych codziennych procesów. Miejmy nadzieję, że aktorzy rzeczywiście pojawią się na planie już w przyszłym roku, a my będziemy mogli zobaczyć trzecią część przygód Deadpoola jak najszybciej.

Źródło: https://collider.com/deadpool-3-filming-when-script-update-ryan-reynolds-interview/

Tagi: Deadpool Disney Marvel MCU Ryan Reynolds