Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 18:56
Deadpool w MCU
1487V

Deadpool oficjalnie połączony z MCU. Korg pojawił się na kanapie Wade'a Wilsona

Jak wiadomo najnowsza przygoda Deadpoola będzie częścią Marvel Cinematic Universe, ale nie musimy czekać do premiery historii, by zobaczyć ciekawe połączenie. Ryan Reynolds opublikował materiał, w którym Korg przyszedł do superbohatera.

Już w styczniu Marvel potwierdził, że Deadpool będzie częścią Marvel Cinematic Universe, ale tak naprawdę nie wiemy, w jaki sposób zostanie rozwiązany problem kategorii wiekowej. Możemy mieć jednak pewność, że Ryan Reynolds dba o odpowiednie wprowadzenie swojego bohatera do MCU, ponieważ aktor właśnie opublikował poniższy materiał.

Deadpool zaprosił Korga, by dwójka charyzmatycznych postaci zobaczyła najnowszy zwiastun „Free Guy”, czyli najnowszej produkcji, w której zobaczymy Ryana Reynoldsa. Opowieść trafi na wielki ekran już 13 sierpnia, więc aktor oraz uznany reżyser postawili na ciekawą formę promocji – choć trzeba zaznaczyć, że Taiki Waititi (Korg) również wystąpi w pozycji 20th Century Studios.

Fani nie mają jednak wątpliwości: wielkie połączenie Deadpoola z Marvel Cinematic Universe zostało właśnie zapoczątkowane. Forma jest bez wątpienia nietypowa, ale miejmy nadzieję, że wkrótce Wade Wilson pojawi się w kolejnych historiach z MCU.

Tagi: Deadpool Deadpool 3 Marvel Marvel Cinematic Universe