Forza Horizon 5 wygląda znakomicie. Gameplay pokazuje nowe lokacje

News
3884V
Forza Horizon 5 wygląda znakomicie. Gameplay pokazuje nowe lokacje
Wojciech Gruszczyk | 05.08.2021, 19:05

Playground Games nie przestaje promować festiwalu w Meksyku. Twórcy właśnie opublikowali kolejny gameplay, który pokazuje zupełnie nową miejscówkę – zespół odpowiedzialny za grę skupia się na przedstawieniu różnorodności nowej mapy.

Forza Horizon 5 będzie największą odsłoną w historii serii, która pod każdym względem ma pokazać prawdziwy rozmach. Twórcy już wcześniej zapowiedzieli, że zapewnią najbardziej rozbudowaną mapę, ale w tym wypadku rozmiar nie jest najważniejszy. Gracze mają trafić do bardzo zróżnicowanych regionów i autorzy małymi krokami pokazują kolejne fragmenty terenów.

Playground Games od wtorku przedstawia nowe materiały z Forza Horizon 5wpadliśmy na bagniste regiony, widzieliśmy dżunglę, a dzisiaj możemy nacieszyć oczy „szczytem świata”. Każdy region zaoferuje zupełnie inny model jazdy oraz oczywiście możemy natrafić na różną pogodę – przykładowo deszcz może również wpłynąć na gameplay.

Nie bez powodu sympatycy wyścigów zachwycają się najnowszą częścią Forzy, ponieważ autorzy systematycznie pokazują produkcję, która nie bez powodu zbiera pochwały. Propozycja Playground Games zadebiutuje pod koniec roku i posiadacze Xboksów Series X|S, Xboksa One i PC mogą szykować się na kawał świetnej jazdy. Gra od premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter: ForzaHorizon

Komentarze (134)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych