Axiom Verge 2 zmierza na PS5 i PS4. Sony potwierdza nowe wydanie gry

News
649V
Axiom Verge 2 zmierza na PS5 i PS4. Sony potwierdza nowe wydanie gry
Wojciech Gruszczyk | 05.08.2021, 17:04

Axiom Verge 2 to kolejna gra po Oxenfree 2, która została zapowiedziana na dzisiejszym PlayStation Indies. Japoński producent zadbał o następną ciekawą produkcję – tytuł zmierza na PlayStation 5 i PlayStation 4. Zobaczcie najnowszy zwiastun.

O godzinie 16:00 rozpoczęło się PlayStation Indies, podczas którego poznamy siedem gier zmierzających na konsole Sony i już teraz możemy potwierdzić jedno – producent PlayStation zadbał o gry, które dotychczas były zaprezentowane wyłącznie na Nintendo Switcha i PC.

Po Oxenfree 2 (TUTAJ szczegóły) na PlayStation 5 i PlayStation 4 zadebiutuje także Axiom Verge 2. Tom Happ nie potwierdził daty premiery, ale warto podkreślić, że deweloper w maju ponownie opóźnił datę premiery gry – wymagającą propozycja ma zostać udostępniona w III kwartale 2021 roku.

Bardzo możliwe, że w tym wypadku będziemy świadkami jednoczesnej premiery na kilku platformach lub Nintendo zadbało tylko o czasową (krótką ekskluzywność). Na szczegóły musimy jednak zaczekać.

Zdaję sobie jednak sprawę, że dla wielu graczy sama zapowiedź Axiom Verge 2 na PS5 i PS4 to bardzo dobra wiadomość, ponieważ pierwsza część zgarnęła wysokie oceny (85%) i została bardzo dobrze przyjęta przez fanów dwuwymiarowych platformówek.

Źródło: Youtube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych