Oxenfree 2 „wkrótce” na PS5 i PS4. Sony potwierdza nową wersję gry

News
616V
Oxenfree 2 „wkrótce” na PS5 i PS4. Sony potwierdza nową wersję gry
Wojciech Gruszczyk | 05.08.2021, 16:25

Oxenfree 2 zadebiutuje nie tylko na Nintendo Switchu i PC. Sony właśnie przedstawiło zwiastun produkcji i potwierdziło, że już wkrótce gra trafi na PlayStation 5 i PlayStation 4. Fani pierwszej przygody mogą szykować się na świetną zabawę.

W kwietniu na Nintendo Indie World potwierdzono szereg gier, wśród których pojawił się Oxenfree 2. Ujawnienie produkcji Night School Studio zostało ciepło przyjęte przez wielu graczy, ponieważ pierwsza część zebrała sporo pochwał za między innymi świetną historię.

Oxenfree 2 pierwotnie zapowiedziane na Nintendo Switch i PC, ale biorąc pod uwagę miejsce ujawnienia (pokaz Nintendo) nie jest zaskoczeniem, że deweloperzy nie wspominali w tym czasie o wydaniu na inne platformy. Teraz jednak możemy potwierdzić – tytuł trafi także na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Sytuacja jest jednak bardzo ciekawa z jeszcze jednego powodu – zwiastun opublikowany przez Sony potwierdza, że tytuł ma zadebiutować wkrótce. Autorzy aktualnie nie wspominali o dacie premiery, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni?

Graliście w pierwsze Oxenfree i zamierzacie zapoznać się z kontynuacją?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych