Aloy w Genshin Impact. Wyciekł materiał prezentujący bohaterkę w nowej grze

Gry
743V
Aloy w Genshin Impact. Wyciekł materiał prezentujący bohaterkę w nowej grze
Iza Łęcka | 05.08.2021, 10:49

Sony chętnie dzieli się postaciami ze swoich produkcji, a jednym z najświeższych przykładów takiej współpracy jest Aloy zmierzająca do Genshin Impact. Studio nie określiło jeszcze szczegółów nowej postaci, tymczasem już teraz możemy sprawdzić, jak protagonistka Horizon Zero Dawn radzi sobie w nowych okolicznościach.

Aloy to główna bohaterka nowej marki Guerrilla Games, która już na poprzedniej generacji spory ogromny sukces. Horizon Zero Dawn został doceniony na PS4, trafił na PC, natomiast obecnie wyczekujemy na pozytywne wiadomości dotyczące debiutu Horizon Forbidden West. Niestety, zgodnie z ostatnimi plotkami premiera pozycji może odbyć się dopiero na początku 2022 roku.

Sony jednak kontynuuje strategię "dzielenia się swoimi bohaterami", którzy czasami goszczą w innych popularnych produkcjach. Aloy trafiła już do Fortnite i zmierza do Genshin Impact. Twórcy gry free-2-play jeszcze nie ujawnili konkretów dotyczących pojawienia się protagonistki w grze, jednak w sieci udostępniony został materiał, który pokazuje jeden z jej ataków.

Na krótkim fragmencie widzimy, jak Aloy rzuca pociskiem przypominającym granat. Autorzy przygotowali także całkiem efektowną animację potężnej, ostatecznej umiejętności (Ultimate).

Nie ulega wątpliwości, że japoński gigant dba o zwiększenie popularności postaci i tym samym całej marki Guerrilla Games  – wcześniej Aloy została zaprezentowana graczom z różnych platform dzięki pozycji Epic Games, a teraz wyląduje w kolejnej bezpłatnej pozycji. To dobre zakusy na promocję tuż przed uruchomieniem machiny marketingowej przed premierą Horizon Forbidden West.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/genshin-impact-aloy-leak-shows-off-ultimate-ability

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper