Aloy z Horizon Zero Dawn w Genshin Impact. Sony dzieli się bohaterką

Gry
1955V
Aloy z Horizon Zero Dawn w Genshin Impact. Sony dzieli się bohaterką
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2021, 15:23

Twórcy Genshin Impact oraz Sony potwierdzają kolejną współpracę. W popularnym tytule miHoYo pojawi się bohaterka z Horizon Zero Dawn. Twórcy na dobry początek przedstawili wstępne informacje dotyczące relacji.

Genshin Impact nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, więc Sony chętnie wspiera deweloperów. Japoński producent PlayStation właśnie potwierdził, że Aloy od Guerrilla Games będzie nową bohaterką gry studia miHoYo. Jest to zaskakująca sytuacja, ale trzeba pamiętać, że protagonistka Horizon Zero Dawn miała już okazję wskoczyć do innej gry.

Aloy wcześniej była dostępna w Fortnite, więc jak widać Sony chce mieć pewność, że kolejni gracze poznają postać i pewnie potencjalnie zainteresują się Horizon Forbidden West. Jak wiadomo tytuł zmierzający na PS5 i PS4 nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale deweloperzy z Holandii starają się, by zapewnić przygodę jeszcze w 2021 roku.

W niedalekiej przyszłości poznamy dokładną datę premiery Aloy w Genshin Impact. Trzeba przyznać, że Sony w ciekawy sposób wykorzystuje swoje IP i znane postacie. Możemy podejrzewać, że w przyszłości będziemy świadkami podobnych kolaboracji – w końcu jest to naprawdę dobra reklama dla obu firm.

Źródło: Twitter: PlayStation, GenshinImpact

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper