Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.08.2021 12:13
Paint the Town Red z cięciami na konsolach. Pierwsze oceny w recenzjach i zwiastun premierowy
405V

Paint the Town Red z cięciami na konsolach. Pierwsze oceny w recenzjach i zwiastun premierowy

Paint the Town Red wygląda na zwiastunach na ciekawą produkcję, która łączy voxelową oprawę w stylu minecraftowym z bardzo brutalnymi klimatami.

W Pain the Town Red wcielamy się w postać, która musi przedzierać się w ujęciu FPP przez hordy agresywnych wrogów. Naszym głównym argumentem w starciach jest wszelkiego rodzaju broń biała (kije baseballowe, miecze, gazrurki i inne). Gra zapewnia przy tej rozwałce duży stopień brutalności - zgodnie z przekazem w tytule voxelowa krew leje się tutaj wartkim strumieniem.

Pain the Town Red trafiło do cyfrowej dystrybucji 29 lipca. Gra dorobiła się też pierwszych recenzji. Użytkownicy na Steam są zachwyceni tym tytułem (aż 94% pozytywnych ocen na platformie Valve). Jak temat widzą dziennikarze? Z pewnością  nie tak entuzjastycznie, bo w recenzjach krytyków pojawiają się nawet takie noty jak 5/10. W tekście serwisu Tech Raptor ganiony jest za brak trybu kooperacji na konsolach (z niewyjaśnionego powodu taka opcja zabawy jest dostępna na PC). Pain the Town Red zapewnia też za mało atrakcji - w tytule możemy poszaleć tylko w 6 mapach.

Wniosek jest jasny: lepiej zagrać w Pain the Town Red na PC, bo konwersje konsolowe nie posiadają - oprócz bardzo atrakcyjnego trybu kooperacji - również dostępu do zawartości wytworzonej przez użytkowników.

Pierwsze oceny w recenzjach Pain the Town Red:

  • God is a Geek 7,5/10
  • Digital Chumps 6,5/10
  • Techraptor 5/10
  • PurePlaystation 4/10

Źródło: https://store.steampowered.com/app/337320/Paint_the_Town_Red/

Tagi: indie paint the town red pc steam