Battlefield 1 dostępny za darmo. Gracze wkrótce pobiorą Battlefield 5

Promocje gier
3361V
Battlefield 1 dostępny za darmo. Gracze wkrótce pobiorą Battlefield 5
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2021, 18:20

Potwierdziły się plotki dotyczące Battlefield 1. Gra jest dostępna za darmo, ale z oferty nie mogą skorzystać wszyscy gracze. Jest to specjalna propozycja dla klientów Amazonu. Wkrótce gracze otrzymają także Battlefield 5.

Już w zeszłym tygodniu pojawiły się plotki dotyczące darmowego Battlefield 1 i ponownie Tom Henderson miał rację. Nie jest to jednak propozycja dla wszystkich, ponieważ z oferty skorzystają klienci Amazon Prime Gaming.

Battlefield 1 jest dostępny od dzisiaj do 4 sierpnia, a już 2 sierpnia gracze otrzymają dostęp do Battlefield 5. Będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed premierą Battlefield 2042 – fani strzelania na PC będą mogli rozprostować palce i przygotować się na nowe wyzwania. Warto przypomnieć, że w czerwcu Amazon oferował graczom do pobrania Battlefield 4.

Dostęp do Amazon Prime Gaming kosztuje 5,99 euro (można w każdym momencie zrezygnować), ale dzięki siedmiodniowemu okresowi próbnemu gracze mogą także sprawdzić usługę. W tej sytuacji korzystając z propozycji w odpowiednim momencie – możecie pobrać dwie produkcje DICE za darmo.

Amazon oferuje kody, z których skorzystacie na platformie Electronic Arts (Origin).

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-1-and-battlefield-v-for-pc-are-being-given-away-to-amazon-prime-members/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper