Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2021 16:22
PlayStation Plus
7866V

PS Plus posiada limit maksymalnego przedłużenia subskrypcji. Gracz wydał majątek na abonament Sony

Jeden z klientów Sony postanowił sprawdzić, czy firma posiada maksymalny limit przedłużenia subskrypcji PlayStation Plus. Jak się okazuje – faktycznie użytkownicy w pewnym momencie nie mogą zapłacić za kolejny rok dostępu do PS Plus.

W zeszłym roku wspominałem na portalu o graczu, który przez przypadek wydłużył swoje członkostwo PlayStation Plus do 2031 roku. Streamer potwierdził, że był to wypadek i starał się odzyskać pieniądze od Sony, które w takich sytuacjach nie widzi problemu i pomaga swoim użytkownikom.

Tym razem jednak wydarzenie wyglądały inaczej, ponieważ jeden z graczy postanowił sprawdzić, czy Sony posiada limit transakcji. Użytkownik zrobił to świadomie, ale już po 15 latach jego eksperyment został przerwany – producent PlayStation pobierze z jego konta pieniądze dopiero 2 czerwca 2036 roku.

PS Plus limit

Jak podał sam zainteresowany – próbował wydłużyć PlayStation Plus do 2040 roku, ale jego akcja została przerwana cztery lata wcześniej. Warto jednak zwrócić uwagę, że w zeszłym roku Zeus (znany gracz i streamer Apex Legends) był bardzo blisko, by nieumyślnie wykupić maksymalny dostęp do PlayStation Plus.

Źródło: https://twistedvoxel.com/heres-how-much-years-you-can-add-on-exisiting-ps-plus-subscription/

Tagi: PlayStation PlayStation Plus PS Plus PS4 PS5 Sony