Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.08.2021 07:39
Crimson Desert. Zachwycające next-genową grafiką RPG z opóźnioną premierą
1584V

Crimson Desert. Zachwycające next-genową grafiką RPG z opóźnioną premierą

Crimson Desert zachwycało next-genową grafiką w standardzie, jakiego wcześniej w sandboksowym RPG chyba jeszcze nie widzieliśmy. Co zadziwiało najbardziej: gra miała trafić na rynek w 2021 r. Niestety to było zbyt piękne, by było prawdziwe...

Pojawiły się niepokojące wieści na temat Crimson Desert. Odpowiedzialne za Black Desert Online koreańskie studio Pearl Abyss obwieściło duże opóźnienie w pracach nad Crimson Desert.

Gra miała według pierwotnych planów trafić na rynek jeszcze w 2021 roku, ale teraz Pearl Abyss odroczyło premierę bez podania nawet przybliżonego terminu, kiedy zagramy w tego roleplaya z rozbudowaną warstwą fabularną.

"Reakcje i komentarze graczy, które otrzymaliśmy po opublikowaniu trailera w zeszłym roku były niesamowite. Dziękujemy wam za ten entuzjazm. 

Obecnie ciężko pracujemy nad tworzeniem Crimson Desert. Chcą jednak zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne naszych pracowników i wyższą jakośc gry zdecydowaliśmy, że potrzebujemy więcej czasu na wprowadzenie do produkcji nowych koncepcji i na zapewnienie głębszej i jeszcze ciekawszej rozgrywki. W związku z tym odraczamy premierę Cromson Desert. W przyszłości przedstawimy zaktualizowany harmonogram. Dziękujemy za wsparcie" - czytamy w komunikacie od Pearl Abyss.

Co warto podkreślić - Crimson Desert nie jest kolejnym MMORPG-iem, w stylu Black Desert. Tym razem koreańskie studio tworzy tytuł nastawiony na opowiadanie rozbudowanej historii i przedstawianie ciekawych postaci. Więcej na temat gameplayu w Crimson Desert przeczytacie tutaj.

Źródło: https://wccftech.com/crimson-desert-open-world-multiplayer-game-delayed-indefinitely-by-pearl-abyss/

Tagi: crimson desert Pearl Abyss