Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2021 08:14
House of Gucci
1107V

House of Gucci przepełniony gwiazdami na pierwszym zwiastunie. Ridley Scott zaprasza na widowisko

Zapowiada się nie lada atrakcja dla fanów wielkiego świata mody! MGM opublikowało pierwszy zwiastun widowiska „House of Gucci”, w którym wystąpi wielu aktorów znanych z pierwszych stron gazet, a „głównym dyrygentem orkiestry” został Ridley Scott. Reżyser wykorzystał scenariusz napisany przez Roberto Bentivegnę, by opowiedzieć „szokującą i prawdziwą historię”.

Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto, Salma Hayek, Camille Cottin, Jack Huston, Jeremy Irons, Mãdãlina Ghenea, Reeve Carney oraz Youssef Kerkour to główni aktorzy występujący w obiecującym filmu „House of Gucci”. Produkcja przygotowana na podstawie głośnej książki „Dom Gucci” napisanej przez Sarę Gay Forden była wczoraj promowana serią plakatów, natomiast już dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun produkcji.

„House of Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta zadebiutuje 24 listopada, a widzowie będą mogli przyjrzeć się kulisom rodzinnego imperium zarządzającego włoskim domem mody Gucci, w którym rywalizacja, walka o wpływy i pieniądze są na porządku dziennym, a historia o miłości przeobraża się w krwawy kryminał.

„House of Gucci inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Przez trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, a w końcu morderstwa, widzimy, co znaczy nazwisko, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, aby przejąć kontrolę”.

Akcja filmu rozpoczyna się w 1995 roku, przedstawiając wydarzenia oraz następstwa zabójstwa Maurizio Gucciego, włoskiego biznesmena i szefa domu mody Gucci, przez jego byłą żonę Patrizię Reggiani.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Legion samobójców”, „Czarnobyl 1986”, „Wyprawa do dżungli”, „Zielony Rycerz” i „Sky Rojo”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: adam driver al pacino House of Gucci jared lego lady gaga Trailer zwiastun