Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2021 07:34
Ghost of Tsushima Director's Cut
2278V

Ghost of Tsushima nie daje o sobie zapomnieć. Urokliwe ujęcia z wyspy Iki przypominają o przygodzie Jina

Jin Sakai już wkrótce zmierzy się z demonami przeszłości... Sony promuje przygodę, która zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu. Gracze trafią na dziką i piękną wyspę Iki, która została zaprezentowana na nowych screenshotach.

20 sierpnia odbędzie się premiera Ghost of Tsushima Director's Cut, czyli rozbudowanej gry Sucker Punch Productions. By podkręcić zainteresowanie produkcją, Sony zaprezentowało już fabularny zwiastun potwierdzający szczegóły nowej historii, tymczasem kolejnym aspektem, który miałby zachęcić graczy do sprawdzenia klimatycznej pozycji są nowe ujęcia z wyspy Iki.

Przed Jinem Sakai następne wielkie wyzwanie. Wojownik musi powrócić do znanych terenów, by zmierzyć się z następnym plemieniem Mongołów. Armia powoli zdobywa przewagę na Iki, a przewodzi im niebezpieczna szamanka Ankhsar Khatun, która stanowi nowe zagrożenie.

Historia nie tylko będzie bazować na nowych przeciwnikach, a została wzbogacona o osobiste wątki głównego bohatera, który będzie musiał zmierzyć się ze starymi lękami oraz mroczną przeszłością swojego klanu. Akcja rozegra się na zupełnie nowej wyspie, dlatego PlayStation zaprezentowało kilka efektownych ujęć z Iki.

Sucker Punch Productions zaproponuje zupełnie nową lokację, która znacząco różni się od wcześniej poznanych miejsc. W tej dzikiej, ogarniętej bezprawiem krainie napotkamy na niedostępne wcześniej zwierzęta, kolejnych przeciwników, ale co najważniejsze, poznamy nową opowieść, która zapowiada się szczególnie intrygująco. Tropikalna wyspa posiada wiele tajemnic do odkrycia.

Sprawdźcie również pokaz japońskiej synchronizacji ust, która będzie dostępna ekskluzywnie na PS5.

Ghost of Tsushima Director's Cut - wyspa Iki - 1

Ghost of Tsushima Director's Cut - wyspa Iki - 2

Ghost of Tsushima Director's Cut - wyspa Iki - 3

Źródło: facebook.com/playstation

Tagi: Ghost of Tsushima Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch